KONST / Litografier / Färglitografi 12143034

nr 1214 3034

Lionel Koechlin

(f. 1948), Frankrike

Färglitografi, Signerad, numrerad 95/100. Motivet: 43x30 cm

Lionel Koechlin, fransk illustratör född i Paris 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 18:48:00

29/10 18:33:30 1      Vinnande bud

Lionel Koechlin

Läs mer om Lionel Koechlin